Natalia Rostek

mgr Fizjoterapii

Jestem absolwentką studiów magisterskich na kierunku Fizjoterapia w Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Od początku mojej przygody z fizjoterapią czułam, że moja praca będzie moją pasją. W swojej praktyce kieruje się podejściem holistycznym do pacjenta, uświadamiając, że organizm to wiele układów, gdzie jeden może wpływać na drugi. Nasza psychika, emocje oraz całe otaczające nas środowisko może mieć wpływ na zmiany jakie zachodzą w naszym ciele. Podczas terapii staram się poznać pacjenta oraz wszystkie aspekty, które mogą wpłynąć na postępowanie leczenia.
W pracy posługuję się takimi metodami jak: Fascial Distortion Model, suche igłowanie, terapia wisceralna, kinesiotaping czy kinezyterapia. Regularnie podnoszę swoje kwalifikację poprzez uczestnictwo w szkoleniach i konferencjach naukowych. Doświadczenie pozwoliło mi na śmiałe stwierdzenie, że bez ruchu nie osiągniemy założonego celu terapeutycznego, a tytuł instruktora fitnessu pozwala mi na wprowadzanie w mojej pracy ciekawych i skutecznych ćwiczeń, dobranych indywidualnie do każdego pacjenta. Dużą uwagę przykładam do świadomości własnego ciała. Jest to podstawa aby pacjent zrozumiał co zachodzi w jego organizmie i dlaczego.

Moja oferta dla Ciebie

W praktyce fizjoterapii domowej oferuję terapię manualną i ćwiczenia z dojazdem do pacjenta. Zajmuję się terapią dysfunkcji kręgosłupa i stawów obwodowych, stanami pourazowymi, wadami postawy oraz zmianami wynikającymi z dysbalansu mięśniowo – powięziowego. Staram się zawsze świadczyć kompleksową rehabilitację oraz dobrać odpowiednie zabiegi i ćwiczenia do stanu pacjenta.

Znajdziesz u mnie pomoc w takich dolegliwościach jak:

– ból barku,
– bóle kręgosłupa,
– stany pourazowe,
– łokieć tenisisty/golfisty,
– kontuzje sportowe,
– choroby kręgosłupa,
– zespoły przeciążeniowe,
– wady postawy,
– stany pooperacyjne,
– ból biodra,
– rwa udowa/kulszowa/barkowa,
– zespoły mięśniowo-powięziowe,
– urazy,
– bóle głowy,
– skoliozy,
– bóle mięśni,
– ból kolan,
– trening kobiet w ciąży, po ciąży,
– i inne jednostki chorobowe.

Moje szkolenia i kursy

 1. Warsztaty Kinesiotaping
  oraz Kurs Instruktora Fitness

 2. Ukończenie PWSZ w Tarnowie, tytuł licencjat fizjoterapii

 3. Kurs Terapia Wisceralna w praktyce fizjoterapeuty

 4. Suche igłowanie moduł I, Fascial Distortion Model moduł I - III

  Ukończenie UJ CM w Krakowie, tytuł magistra fizjoterapii

 5. Kurs Integracyjna Terapia Blizn

  Integrational Scar Tissue Therapy

Skontaktuj się ze mną

Fizjoterapeuta Natalia Rostek
+48 793 483 985
rostek.fizjoterapia@gmail.com